سه شنبه ٠١ خرداد ١٣٩٧
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

کلنگ‌زنی مرکز اطلاع‌رسانی و کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم پزشكي همدان

 

  کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان به مناسبت هفته دولت با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پردیس دانشگاه کلنگ‌زنی شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وب‌دا در همدان، ظهر امروز کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان به مناسبت هفته دولت و با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پردیس دانشگاه کلنگ‌زنی شد.

 

دکتر سید حسن قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت و درمان آموزش و پزشکی در این مراسم اظهار کرد: شکل کتابخانه‌های ما ممکن است مشابه گذشته باشد اما مخزن آن ویژگی‌های خاص خود را دارد.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان نیز اعتبار پیش‌بینی شده برای مرکز اطلاع‌رسانی و کتابخانه مرکزی را 100 میلیارد ریال عنوان کرد و ابراز امیدواری کرد: ایجاد این فضای علمی و پژوهشی جدید در این دانشگاه به رشد پژوهش و تولید علم در دانشگاه کمک کند.

 

دکتر سید حبیب‌اله موسوی‌بهار در این مراسم گفت: کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم پزشکی همدان در زمینی به مساحت 3000 متر مربع احداث می‌شود.

 

دکتر بشیریان، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه نیز اظهار کرد: مرکز اطلاع‌رسانی و کتابخانه مرکزی زیرمجموعه معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی همدان است و شامل کتابخانه دیجیتال، اداره‌های آموزش و توانمندسازی پژوهش، اداره علم‌سنجی، اداره تامین منابع علمی و تالارهای مطالعه است.

 

لازم به عنوان است مرکز اطلاع‌رسانی و کتابخانه مرکزی از جمله مصوبات دور نخست سفر ریاست جمهوری به استان همدان بوده است.

 

 

 

http://darman.umsha.ac.ir/uploads/10_152639.JPGhttp://darman.umsha.ac.ir/uploads/10_152639.JPG

 

http://darman.umsha.ac.ir/uploads/8_152637.JPG

 ١٠:٣٧ - 1396/06/13    /    شماره : ٥٤٢٥٢    /    تعداد نمایش : ٧٧خروج